Novinky

3D riasy

Prirodzené, dlhé riasy dnes už nemusia byť snom – vďaka novej technike predlžovania a zahusťovania rias ( tzv. technika 3D).Ide o jedinečnú metódu predlžovania rias a špeciálne vyvinutý spôsob zahusťovania techniku Lash be Long.

Jednotlivé riasy tenulinké ako  vlások sa aplikujú špeciálnym lepidlom na vlastné riasy. Prilepenie vôbec nie je viditeĽné, oko sa opticky zväčší a rozjasní. Riasy sú krásne tvarované, aplikujú sa v rôznych dĺžkach , majú prirodzené zaoblenie a sú veľmi jemné aj na dotyk. Pôsobia úplne prirodzene, absolútne nie sú viditeĽné spoje ( samozrejeme v prípade ak sa použije kvalitný materiál od kvalitného designéra)

Vlastné riasy tiež majú svoj životný cyklus – je to dané individuálnymi rozdielmi 60-90 dní. Vlastné riasy sa periodicky obnovujú , v danom cykle vypadávajú a namiesto vypadnutých rias vyrastajú nové.
Ideálne je po prvej aplikácii  pravidelne chodiť na doplňovanie každé 3 týždne, aby sa v takomto intervale doplnili vypadnuté riasy.

Na čo treba dávať pozor po aplikácii  rias?

  • Najdôležitejších  je prvých 24 hod. Je dobré, ak prvých 24 hodín riasy nie sú v kontakte s vodou alebo parou, nedoporučuje sa v prvý deň návšteva solária a sauny.
  • Po 24-48 hodín sa môže pokračovať v bežných aktivitách – telocvičňa, sauna, plaváreň…

Ako dlho vydržia aplikované riasy?

  • Záleží od cyklu obnovy rias – podĽa toho Lash Be Long riasy vydržia v v priemere 60-90dní

Môžu predĺžené riasy poškodiť vlastné riasy?

  • Vôbec nie, nakoľko sú aplikované na jednotlivé riasy veľmi špeciálnym lepidlom. Naopak, LASH BE LONG chránia vlastné riasy . Preto môžu byť aplikované aj dlhodobo, môže sa vykonávať pravidelné doplňovanie – vďaka tomu riasy sú stále krásne, upravené prirodzené.
  • Metóda je úplne bezbolestná

 

Čistenie SKIN – SCRUBBER

Ide o homogénne ultrazvukové čistenie pokožky tak povrchovo, ako aj v hlbších vrstvách. Pleť po tomto ošetrení nie je podráždená. Pomáha revitalizovať pokožku, odstraňuje odumreté bunky, zvyšky mazu, toxíny z pokožky, prekysličuje pokožku a taktiež napomáha pri liečbe akné.

ŽEHLIČKA NA VRÁSKY

Prístroj je určený k detoxikácii a vyživovaniu pokožky tváre, krku a dekoltu. Zjemňuje vrásky, spomaľuje proces starnutia a navodzuje okamžité rozjasnenie a omladenie pleti. Účinky tohto prístroja sú viditeľné už po prvom použití.

DERMA ROLLER

Je to valček s drobnými ihličkami, ktorý vytvára na pokožke nevidieteľné vpichy. Miniatúrnou perforáciou sa zvyšuje absorbcia kozmetických prípravkov do pokožky, zvyšuje sa ich účinnosť a stimuluje sa regeneračný mechanizmus pokožky.

Je určený na :

  • odstránenie jaziev, vrások a pigmentových škŕn
  • regeneráciu pokožky tváre, krku a dekoltu
  • odstránenie strií
  • zvýšenie penetrácie vitamínov a ostatných zložiek kozmetických prípravkov

OZONIZÉR

Prístroj sa používa na ošetrenie aknóznej a problematickej pleti. Vytvára veľké napätie, vznikajúce transformáciou striedavého prúdu. Zvyšuje prekrvenie, dezinfikuje pokožku a sťahuje póry po hĺbkovom čistení.

ULTRAZVUK

Ultrazvukové ošetrenie patrí k jednej z najosvedčenejších metód v kozmetike. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje vibrácie a teplo v tkanive a tým vpravuje účinné látky, séra a ampulky do spodných vrstiev pokožky. Ošetrenie ultrazvukom zmäkčuje pokožku, vyhladzuje vrásky, zvyšuje schopnosť absorbcie tekutiny v pokožke. Stimuluje mikrocirkuláciu a účinnosť buniek, má dobré účinky pri problematickej pleti.