Lepenie trsov

Umelé riasy ARDELL

Ako sa to začalo?

Módu umelých rias odštartovalo čaro filmového plátna. Legendárny riaditeľ filmu D.W.Griffith chcel, aby vtedajšia díva Seena Owen mala vo filme Intolerance také dlhé riasy, aby sa dotýkali jej líc keď mihne mihalnicami, alebo keď  má zatvorené oči.
Samozrejme , ženy okamžite túžili po týchto umelých riasach filmových hviezd a tak sa narodil nový trend.

UMELÉ RIASY ARDELL

ARDELL je svetová značka, je to absolútna jednotka v kategórií umelých rias, lebo jej poslaním je , aby každá žena mohla mať krásne, nezabudnuteľné oči práve pomocou umelých rias ARDELL. Firma bola založená ešte v roku 1971 a  názov ARDELL je kombinácia písmen z krstných  mien  zakladateľov, manželov Millerovcov. Dnes umelé riasy ARDELL sú vyhľadávanou značkou na celom svete a je to značka, ktorú používajú americké filmové hviezdy, herečky a celebrity.
ARDELL dnes ponúka najväčší výber umelých rias v absolútne najlepšej kvalite a kompletné príslušenstvo tak k individuálnym ako aj k trsovým riasam. Inými slovami ARDELL ponúka všetko  k zvodným a nádherným očiam.

Výhody umelých rias ARDELL:

  • Sú ultraľhké
  • Jednoducho sa aplikujú
  • Bezpečne a jednoducho sa odstraňujú
  • Sú úplne prirodzené

Vďaka inovatívnemu lepidlu ARDELL, nalepené riasy vydržia oveľa dlhšie a sú maximálne bezpečné pre oči a riasy.

ARDELL – to je značka umelých rias v rôznych štýloch, aby sa dalo čo najviac prispôsobiť individualite  každého klienta. Niekoľko miliónov žien na celom svete používa len túto značku vrrátane najväčších make up artistov Hollywoodu.