3D mihalnice

Prirodzené, dlhé riasy dnes už nemusia byť snom – vďaka novej technike predlžovania a zahusťovania rias ( tzv. technika 3D).Ide o jedinečnú metódu predlžovania rias a špeciálne vyvinutý spôsob zahusťovania techniku Lash be Long.

Jednotlivé riasy tenulinké ako  vlások sa aplikujú špeciálnym lepidlom na vlastné riasy. Prilepenie vôbec nie je viditeĽné, oko sa opticky zväčší a rozjasní. Riasy sú krásne tvarované, aplikujú sa v rôznych dĺžkach , majú prirodzené zaoblenie a sú veľmi jemné aj na dotyk. Pôsobia úplne prirodzene, absolútne nie sú viditeĽné spoje ( samozrejeme v prípade ak sa použije kvalitný materiál od kvalitného designéra)

Vlastné riasy tiež majú svoj životný cyklus – je to dané individuálnymi rozdielmi 60-90 dní. Vlastné riasy sa periodicky obnovujú , v danom cykle vypadávajú a namiesto vypadnutých rias vyrastajú nové.
Ideálne je po prvej aplikácii  pravidelne chodiť na doplňovanie každé 3 týždne, aby sa v takomto intervale doplnili vypadnuté riasy.

NA ČO TREBA DÁVAŤ POZOR PO APLIKÁCII  RIAS?

  • Najdôležitejších  je prvých 24 hod. Je dobré, ak prvých 24 hodín riasy nie sú v kontakte s vodou alebo parou, nedoporučuje sa v prvý deň návšteva solária a sauny.
  • Po 24-48 hodín sa môže pokračovať v bežných aktivitách – telocvičňa, sauna, plaváreň…

AKO DLHO VYDRŽIA APLIKOVANÉ RIASY?

  • Záleží od cyklu obnovy rias – podĽa toho Lash Be Long riasy vydržia v v priemere 60-90dní

Môžu predĺžené riasy poškodiť vlastné riasy?

  • Vôbec nie, nakoľko sú aplikované na jednotlivé riasy veľmi špeciálnym lepidlom. Naopak, LASH BE LONG chránia vlastné riasy . Preto môžu byť aplikované aj dlhodobo, môže sa vykonávať pravidelné doplňovanie – vďaka tomu riasy sú stále krásne, upravené prirodzené.
  • Metóda je úplne bezbolestná